So 6.5. 17:00 Tělovýchovná jednota SOKOL LIPENCE "B" - Sokol Lochkov
Ne 14.5. 17:00 SC Radotín "B" - Sokol Lochkov
So 27.5. 17:00 A. F. K. S L I V E N E C "B" - Sokol Lochkov
So 3.6. 17:00 Sokol Lochkov - Sokol Stodůlky "C"
So 10.6. 10:30 Sokol Lochkov - Střešovice 1911 "C"
So 17.6. 17:00 Sokol Lochkov - Bílá Hora

Rozpis Podzim 2015 Muži

So 5.9.2015 17:00 Sokol Lochkov - Sokol Nebušice "B" 5:1 3xPivarník, 2xSlaboch
Ne 13.9.2015 17:00 FK Řeporyje"B" - Sokol Lochkov 1:4 Slaboch, Dvořák, Jaroš
So 19.9.2015 16:30 Sokol Lochkov - FC TEMPO PRAHA, o.s. "B" 3:4 Jaroš, Goll, Vrba

Rozpis Jaro 2015 Muži

Ne 01. 03. 2015, 14:00 KačerovB - Lochkov Kačerov UMT.
So 28. 03. 2015, 17:00 Lochkov - Suchdol Lochkov T.

So 04. 04. 2015, 16:30 Nebušice B – Lochkov Nebušice T.
So 11. 04. 2015, 16:30 Lochkov – Řeporyje B Lochkov T.
Ne 19. 04. 2015, 17:00 Miškovice B – Lochkov Miškovice T.
So 25. 04. 2015, 17:00 Lochkov – Modřany B Lochkov T.
Ne 03. 05. 2015, 17:00 Zbraslav B – Lochkov Zbraslav T.
Ne 10. 05. 2015, 17:00 Lipence B – Lochkov Lipence T.
So 16. 05. 2015, 17:00 Lochkov – Olymp Lochkov T.
So 23. 05. 2015, 17:00 Slivenec B – Lochkov Slivenec T.
So 30. 05. 2015, 17:00 Lochkov – Stodůlky C Lochkov T.

6. kolo 11. 10. 16:00 Lochkov Lipence B Lochkov
7. kolo 19. 10. 12:30 Olymp Lochkov Olymp T.

Rozpis Jaro 2013 Muži

12.kolo SO 23.3.2013 15.00 Lochkov Sokol Řepy B 6:3 3xPivarník, 2xKovačík, Jirka
13.kolo PO 1.4.2013 16.00 Gordic kačerov Lochkov Kačerov UMT.
14.kolo SO 6.4.2013 12.00 Lochkov Modřany B Lochkov T.
15.kolo NE 14.4.2013 16.30 Střešovice C Lochkov Střešovice UT.
16.kolo SO 20.4.2013 17.00 Lochkov ČZU Praha Lochkov T.
17.kolo SO 27.4.2013 17.00 SK Zbraslav B Lochkov Zbraslav T.
18.kolo SO 4.5.2013 17.00 Lochkov Lipence B Lochkov T.
19.kolo SO 11.5.2013 17.00 Nebušice B Lochkov Nebušice T.
20.kolo SO 18.5.2013 17.00 Lochkov PSK Olymp Lochkov T.
21.kolo NE 26.5.2013 17.00 Řeporyje B Lochkov Řeporyje T.
22.kolo NE 2.6.2013 17.00 Lochkov Slivenec B Lochkov T.

Rozpis Podzim 2012 Muži

1.kolo SO 8.9.2012 10:45 Sokol Řepy B – Sokol Lochkov Řepy T.
2.kolo SO 15.9.2012 16:30 Sokol Lochkov – GORDIC Kačerov Lochkov T.
3.kolo SO 22.9.2012 16:30 SK Modřany B – Sokol Lochkov Modřany T.
4.kolo SO 29.9.2012 16:30 Sokol Lochkov – SK Střešovice C Lochkov T.
5.kolo NE 7.10.2012 16:00 ČZU – Sokol Lochkov ČZU Suchdol T.
6.kolo SO 13.10.2012 16:00 Sokol Lochkov – SK Zbraslav B Lochkov T.
7.kolo SO 20.10.2012 15:30 Sokol Lipence B – Sokol Lochkov Lipence T.
8.kolo SO 27.10.2012 14:30 Sokol Lochkov – Nebušice B Lochkov T.
9.kolo NE 4.11.2012 11:00 Olymp - Sokol Lochkov Olymp T.
10.kolo SO 10.11.2012 14:00 Sokol Lochkov – FK Řeporyje B Lochkov T.
11.kolo SO 17.11.2012 13:30 AFK Slivenec B - Sokol Lochkov Slivenec T.

Lochkov veze bod za remízu 0:0

Poslední zápos dokázal Lochkov remizovat 0:0 i když se jednalo o souboj s posledním celkem je remíza cenná. Podolí určitě na jaře nebude pokračovat ve špatných výkonech.
 Zamazal - Vecko - Vrba - Vokřínek - Schneider - Kovačík - Minařík(Goll) - Geryk - Jaroš - Rotsčídl - Jirka

Lochkov doma porazil Suchdol 3:1

2 x Jirka, Jaroš

Lochkov prohrál na Zličíně 1:4

Nedělní brzké odpoledne přineslo souboj sousedů v tabulce. Tým Lochkova vyjížděl k zápasu na Zličín. Lochkovská sestava díky několika absencím prořídla. Do branky za zraněného Zamazala musel Radek Bláha mladší a na lavičce zůstal pouze Tomáš Dvořák. Zápas začal pro Lochkov velmi dobře. Jeho hráči dobře kombinovali a aktivním presingem rychle získávali míče. Bohužel Lochkováci nedokázali z dobrého úvodu nic vytěžit vyjma několika náznaků šancí. O tom že bez vstřelených góĺů se nevyhrává, se záhy přesvědčili. Domácí i přes špatnou hru šli z první vážnější pološance do vedení. Levý záložník Zličínských dokázal vstřelit nádherný gól ze střední vzdálenosti. Nezasloužené vedení domácí hráče probudilo a Lochkovské nalomilo. Za několik minut po té dokázal Zličín využít rychlý brejk, který vzal hostů definitivně vítr z plachet. V úvodu druhé půle se Lochkov ještě pokusil domácí zatlačit, ale nebylo to na dlouho, domácí s 2 gólovým náskokem hráli v klidu a Lochkov očividně znervózněl. Danou situaci nevydržel střídající Tomáš Dvořák a zbytečnou červenou kartou oslabil Lochkov. I přes výhodu jednoho muže dokázali hosté snížit po špatném odkopu domácího brankáře na 1:2. Pár minut po snížení kopali domácí penaltu, které znamenala rozhodnutí. Lochkov už na zvrat neměl a Zličín přibalil Lochkovu ještě jednu branku na cestu.
 Bláha ml. - Vecko - Vrba - Vokřínek - Schneider - Goll(Dvořák) - Kovačík - Geryk - Jaroš - Fojtů - Jirka
  Geryk

Lochkov doma bez bodu po prohře z Radotínem 0:1

Zamazal - Vecko - Vrba - Vokřínek - Drahota - Schneider - Rotsčídl(Dvořák) - Kovačík - Jaroš - Goll - Vrba

Lochkov přivezl 1 bod za remízu 3:3 z Aritmy

V dalším kole nás čekal neoblíbený soupeř a tím byla rezerva přeborové Aritmy. S tímto týmem máme dlouhodobě špatnou bilanci a to hlavně na jeho hřišti. Zápas začal překvapivě náporem hostů z Lochkova a po několika minutách srazil gólman domácích unikajícího Vencu Jirku a kopala se penalta. K zahrávání se postavil netradiční exekutor Honza Goll a poslal Lochkov do vedení. Domácí se snažili rychle vyrovnat a obrana v čele s Jirkou Zamazalem se zapotila. Ale ani Lochkov nezalezl a dál útočil. Při jedné akci dostali hosté výhodu trestného kopu. Na ty má Lochkov jasně určené dva hráče, a když jeden z nich chyběl, bylo jasné, že ho zahraje Mirek Vrba. Zahrál ho, tak jak bývá jeho zvykem přesně k tyči a domácí mohly jen vyndat míč z brány. Lochkovu jakoby narostli křídla a produkovali jednu akci za druhou. Třetí gól zařídila perfektní souhra dvou Honzů. Honza Vokřínek našel kolmicí za obranu nabíhajícího Honzu Rotsčídla, který kličkou obešel brankáře a zvýšil už na 3:0. Druhý poločas se z pohledu hostů lišil jak noc a den. Domácí začali Lochkov svírat a ten se jen horko těžko bránil. Bohužel během 10 minut domácí snížili na rozdíl jediné branky. Hosté i tak mohli rozhodnout, ale několik samostatných nájezdů a velká šance Jirky Vecka zůstala neproměněna. A jak už to ve fotbale bývá, Aritma dokázala vstřelit i třetí branku a zázračně vyrovnat takřka ztracený zápas. Jedinou kaňkou na pěkné zápase je zbytečné vyloučení Václava Jirky.
 Zamazal - Vecko - Lenscés - Schneider - Vokřínek - Goll - Rotsčídl - Kovačík(Dvořák) - Jaroš - Jirka - Vrba
  Goll, Vrba, Rotsčídl

Lochkov doma porazil Zbraslav B 3:1

Osmé kolo nasměrovalo do Lochkova záložní tým Zbraslavi, která získala za předchozí zápasy o bob více než domácí. Čekal se tedy vyrovnaný zápas. Domácí hned od začátku zápasu začali aktivně a vytvářeli si šance. Po několika minutách přišla odměna za aktivitu v podobě vedoucí branky z dílny Václava Jirky. Venca se po pěkné nahrávce Mirka Vrby dokázal dostat přes obránce a přesnou střelou poslal domácí do vedení. Lochkov i nadále hrozil a hosté si často pomáhali fauly. Při jedné z akcí se pěkně uvolnil Gery ve velkém vápně, soupeř ho musel faulovat. Sám postižený se postavil k exekuci a s přehledem proměnil. Vedení Lochkov lehce ukolébalo a ke slovu se dostali i hosté, kteří díky své výšce hrozili hlavně ze standardních situací. Domácí náskok udrželi do poločasu. Ve druhé půli se hostům podařil brejk a vstřeleným gólem zkomplikovali domácím cestu za vítězstvím. Lochkov se ale dokázal rychle otřepat. Honza Goll se pěkně uvolnil u lajny, před brankou našel Mirka Vrbu a ten o břevno vstřelil třetí gól. Lochkov mohl svůj náskok navýšit, ale nedokázal svoje šance proměnit.
 Zamazal - Vecko - Lenscés - Vokřínek - Drahota - Jaroš(Goll) - Rotsčídl - Geryk - Kovačík(Fojtů) - Jirka - Vrba
  Jirka, Geryk, Vrba

Lochkov tešně prohrál na hřišti Chuchle 0:1

V sedmém kole vyrážel Lochkov na nedalekou půdu lídra soutěže s Chuchle. Domácí tým zatím suverénně vede tabulku se 7 bodovým náskokem. Lochkov chtěl potvrdit nárůst formy z posledních zápasů. Oba týmy začali šancemi a diváci se měli na co těšit. Nejdříve Gery mířil pěknou ranou těšně vedle, zanedlouho už musel hasit šance i Jirka Zamazal. Postupem času se hodně bojovalo o střed hřiště s občasnými šancemi. O poločasu do sprch odcházeli soupeři za vyrovnaného stavu 0:0. Ve druhé půli začala Chuchle aktivněji a brzy se dostala do vedení. Po nepříliš povedeném trestném kopu se k teči dostal na chvíli volný hráč domácích a hlavou poslal Chuchli do vedení. Lochkov chtěl rychle vyrovnat. Nejblíže vyrovnání byl po několika minutách Mirek Vrba, který nastřelil břevno. Lochkov dál pokračoval v náporu a Chuchle vyrážela do brejků. Lochkovský tlak ale neústil v mnoho šancí. Domácí dobře bránili a občas natahovali časomíru poleháváním po zbytečných faulech. A když se neujali ani poslední náznaky šancí mohly domácí slavit další výhru. Zápasu by slušela spíše remíza, ale Lochkov nevstřelil žádnou branku a bez nich nemůže myslet na bodový zisk
 Zamazal - Vecko - Vokřínek(Fojtů) - Drahota(Dvořák) - Jaroš - Rotsčídl - Schneider - Geryk - Kovačík(Goll) - Jirka - Vrba

Lochkov remizoval s Lipenci 1:1

text
 Bláha ml. - Vecko - Vrba - Drahota - Jaroš(Dvořák) - Rotsčídl - Schneider - Geryk - Fojtů - Jirka - Lenscés
  Jirka

Lochkov doma porazil Řepy 3:1

Páté kolo přineslo zápas domácího Lochkova s týmem z Řep. Oba soupeře dělilo v tabulce pouze několik příček a tak se čekal vyrovnaný zápas. Očekávání se záhy naplnili. Soupeři hráli opatrně a navzájem se nepouštěli do šancí. Zhruba ve 20 minutě udělala Lochkovská obranu hrubou chybu, ale debutující brankář Jirka Zamazal. naznačil svoje možnosti a samostatný nájezd vychytal. Za nedlouho po té Lochkov zahrával trestný kop. Do té doby nevýrazný špílmachr Tomáš Geryk poslal míč přesně k tyči a domácí vedli 1:0. Vedení udrželi až do poločasu. Ve druhém poločase oba týmy bojovali, ale Lochkov vstřílel branky. Nejhezčí akci zápasu zakončoval po krásnem centru Pavla Schneidera akrobaticky Venca Jirka. Řepy se vrhli do útočení a dokázali snížit na rozdíl jedné branky. Lochkov obdržená branka nezaskočila a nadále se snnažil vstřelit pojišťující branku. To se mu povedlo po důrazném napadání Venci Jirky, když obral o míč vyčkávajícího obránce a kolem vybíhajícího gĺmana pečetil na konečných 3:1.
 Zamazal - Vecko - Vrba - Drahota - Vokřínek - Rotsčídl(Dvořák) - Minařík - Geryk - Jaroš - Jirka - Fojtů(Goll)
  2x Jirka, Geryk

Lochkov veze první výhru z horké půdy v Klánovicích

Ve čtvrtém kole vyrážel Lochkovský tým za svým soupeřem přes celou Prahu do Klánovic. Lochkov dobře věděl, o co mu dnes půjde, jenže z všelijakých příčin se jeho hráčů sešlo pouze jedenáct. A když připočteme obrovské vedro a nedoléčená zranění nečekalo Lochkováky nic příjemného. Domácí tým měl shodně jako hosté jeden bod a tak by případná výhra jednoho ze soupeřů katapultovala do klidného středu tabulky. Po minutě ticha věnované tragicky zesnulým hokejistů (Marek,Rachůnek a Vašíček) se oba týmy mohly vrhnout do zápasu. Domácí se hned od začátku tlačili dopředu, ale Lochkov v klidu odrážel bezzubý nápor. Sám si dokázal vytvářet rychlé brejky. Bohužel nedokázal dlouho žádný z nich proměnit. Jirka Jaroš s Vencou Jirkou mohly litovat svých nájezdů. Naštěstí měl svůj den lochkovský veterán Honza „Xixao“ Rotsčídl. Pěkně si naběhl na vtipnou Geryho přihrávku, udělal kličku vyběhnuvšímu brankáři, který ho musel faulovat. Rozhodčí citlivě nechal výhodu a Jirka Jaroš už pouze dorážel do prázdné branky. Klánovice se po inkasované brance probrali a začali Lochkov zlobit. V důležité chvilce dokázala obrana vedená Mirkem Vrbou odolat a když už přes ní něco prošlo podržel pozorný Radek Bláha mladší. V největšího náporu domácích rozjeli hosté protiútok, jenž zastavili domácí až za cenu červené karty pro jednoho z nich. Chvíli po vyloučeném hráči odcházeli do kabin i aktéři zápasu k poločasové přestávce. Do druhého poločasu poslali Klánovice čerstvé síly, což bylo ke konci zápasu docela znát. Ale postupně. V jeho úvodu Lochkov pokračoval v útočných výpadech, ale všichni si vylámali zuby na výborném gólmanovi. Zhruba 20 minut před koncem Jirka Jaroš zbytečně fauloval a vyrovnal počet hráčů na hřišti. Klánovice se nadechli k náporu za podpory a neustávajícího řvaní fanatických diváků. Diváci, ale dostali domácí pod tlak, který vyústil dalším vyloučením domácího hráče. Definitivní hřebíček do rakve zatlouk Klánovicím Honza Rotčídl, pro kterého byl vstřelený gól odměnou za perfektní výkon.
 Bláha ml. - Vecko - Vrba - Drahota - Goll - Rotsčídl - Minařík - Geryk - Jaroš - Jirka - Fojtů
  Jaroš, Rotčídl

Lochkov doma uhrál s Trojou první bod za remízu 1:1

Ve třetím zápase potřeboval Lochkov už konečně bodovat. Soupeřem mu byla sestoupivší Troja. Která minulý rok spadla z 1.A třídy. Lochkov se soupeře nezalekl a hned na začátku zápasu si vytvořil několik slibných šancí. Dostal se i do vedení. Geryk si našel odražený míč a v klidu ho umístil do branky. Domácí i nadále hrozili, ale branka přišla na druhé straně. Útočník Troji se dokázal prosadit pěknou střelou a za pomocí břevna skóroval. Zaskočení domácí přestali hrát a Troja ovládla střed pole. Odměnou za zvýšenou aktivitu jim byla i druhá branka. Lochkov se, ale opět dokázal vrátit do zápasu a srovnat. Marek Fojtů nachytal gólmana Troji a překvapivě zahraná standardní situace znamenala vyrovnání na 2:2. Ve druhém poločase se hra vyrovnala ani jeden ze soupeřů si nevytvářel větší šance. Velké vedro vyčerpávalo hráče obou týmů. Oba trenéři sáhli ke střídáním, ale ani střídající hráči nedokázali hru nějak závratně rozhýbat a tak zápas skončil spravedlivou remízou.
 Bláha st. - Vecko - Rotsčídl - Drahota - Vokřínek - Schneider(Goll) - Minařík - Geryk - Jaroš(Dvořák) - Jirka - Fojtů(Vrba)
  Geryk, Jaroš

Lochkov neuspěl ani na podruhé

Ve druhém kole zavítal Lochkov na umělou trávu do Střešovic. Zde se hostům již tradičně nedaří, a když trenér skládal sestavu na tento zápas, přišel asi o poslední zbytky vlasů na své hlavě. Musel se obejít bez tří tradičních opor z různých důvodů a v průběhu zápasu se ješte dva hráči zranili. Poslepovaná sestava se musela hned v úvodu zápasu bránit domácím nájezdům a jen díky famózním zákrokům Radka Bláhy mladšího hned neprohrával. Střešovice, ale přes jeho snahu dokázali branku vstřelit. Lochkov, ale i nadále nedokázal čelit domácím. Na všechno gólman Bláha ale nestačil, Střešovice korunovali svojí aktivitu šťastnou vlastní brankou Jirky Vecka. Skóre 2:0 bylo pro Lochkov ještě milostivé. Do druhé půle chtěl Lochkov ještě zabojovat o výsledek, jenže opět obdržel na vlas stejný vlastní gól, který ho definitivně zlomil. Domácí si dál vytvářeli šance a hosté jen sporadicky drželi míč. Domácí Střešovice ovládali nadále hru, a dokázali vstřelit ještě dvě branky a nadělit Lochkovu nepopulárního bůra.
 Bláha ml. - Vecko - Rotsčídl - Drahota - Goll(Dvořák) - Schneider - Minařík - Fojtů - Jaroš - Jirka - Vrba(Nykl)

Na úvod sezóny Lochkov těsně prohrál s Modřany 1:2

Bláha st. - Vecko - Rotsčídl - Drahota - Vokřínek - Goll - Pavel(Kozák) - Minařík - Jaroš - Fojtů(Dvořák) - Vrba